Znajdują zastosowanie w oświetleniu dekoracyjnym, reklamowym oraz użytkowym np. do oświetlenia ogólnego w domu czy w biurze. Listwy sztywne LED produkcji polskiej to wysokiej jakości źródła światła wykonane wyłącznie z markowych, solidnych komponentów, m.in. z wykorzystaniem diod takich światowych producentów jak SAMSUNG, LG, CITIZEN, OSRAM.
Prezentowane listwy LED wykonane są na laminacie grubości 0,5-2mm w wersji sztywnej i podklejone są na odwrocie taśmą dwustronną ułatwiającą montaż do podłoża. W przypadku instalacji o dużej mocy diody układane są na podkładzie aluminiowym w celu lepszego odprowadzenia ciepła. Mogą być, na Państwa życzenie, zakończone po obu stronach złączkami męską i żeńską, co ułatwia ich szybkie łączenie i montaż. Dla zapewnienia optymalnych warunków pracy (odprowadzanie ciepła) oraz łatwości i trwałości montażu zalecamy, aby listwy były montowane w profilach aluminiowych. Oferowane produkty można ciąć na odcinki (różne w zależności o mocy diod), stąd możemy dostarczyć Państwu odcinki listw LED według Państwa potrzeb.
W oferowanych Państwu listwach sztywnych LED stosowane są wyłącznie wyselekcjonowane, markowe (SAMSUNG, LG, CITIZEN, OSRAM, itp.) diody o bardzo wysokiej jakości, trwałości i żywotności. Charakteryzują się one dużą powtarzalnością barwy światła oraz doskonałymi parametrami i jasnością świecenia. Kolor biały diod można zamówić w kilku temperaturach barwowych od 2700K do 7000K. Stosowane wysokiej jakości diod LED wyraźnie wpływają na wartości użytkowe takie jak utrzymanie w czasie strumienia świetlnego (niewielki spadek ilości światła w czasie), powtarzalność i utrzymanie barwy światła w czasie oraz niezawodność i bezawaryjność pracy.

Podane ceny są za 1 metr bieżący produktu.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub uchybień, które nie mogą jednak być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia i rysunki zawarte w katalogu mają charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl